HCM1A4020V2-150-R
MFR.Part #
HCM1A4020V2-150-R
JLCPCB Part #
C2442676
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1.3A 1.8A 1.8mΩ 15uH AEC-Q200 ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS