SMAJE12CA
MFR.Part #
SMAJE12CA
JLCPCB Part #
C3699441
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 20.1A 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS