5-0SMDJ78A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ78A
JLCPCB Part #
C3713536
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 39.7A 5kW 78V 86.7V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS