FP2-D120-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
FP2-D120-R
JLCPCB Part #
C2455397
Package
SMD-4P,6.7x7.2mm
Description
0.26mΩ 120nH 18A ±15% SMD-4P,6.7x7.2mm Power Inductors ROHS