SMAJE180CAH
MFR.Part #
SMAJE180CAH
JLCPCB Part #
C3715346
Description
1.4A 180V 1uA 201V 292V 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS