FP2-D047-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
FP2-D047-R
JLCPCB Part #
C2455398
Package
SMD-4P,6.7x7.2mm
Description
0.26mΩ 37A 42A 47nH ±15% SMD-4P,6.7x7.2mm Power Inductors ROHS