PTR060V0375-BK
MFR.Part #
PTR060V0375-BK
JLCPCB Part #
C2618483
Description
-40℃~+85℃ 24s 3.2W 3.75A 30mΩ 40A 60V 7.5A 80mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS