EXLA1V0703-4R7-R
MFR.Part #
EXLA1V0703-4R7-R
JLCPCB Part #
C7275382
Package
SMD,8.4x8mm
Description
12.2A 26.7mΩ 4.7uH 9A AEC-Q200 ±20% SMD,8.4x8mm Power Inductors ROHS