EXLA1V0707-3R3-R
MFR.Part #
EXLA1V0707-3R3-R
JLCPCB Part #
C6619091
Package
SMD,8.4x8mm
Description
15.1A 15.1A 3.3uH 9.42mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,8.4x8mm Power Inductors ROHS