EXLA1V0603-4R7-R
MFR.Part #
EXLA1V0603-4R7-R
JLCPCB Part #
C5737646
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
29.2mΩ 4.7uH 6A 7A AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS