EXL1V0505-5R6-R
MFR.Part #
EXL1V0505-5R6-R
JLCPCB Part #
C3224695
Package
SMD,6x5.7mm
Description
24.2mΩ 5.6uH 7.2A 7.2A ±20% SMD,6x5.7mm Power Inductors ROHS