EPM7121V-12R-084SH
MFR.Part #
EPM7121V-12R-084SH
JLCPCB Part #
C7273070
Package
DIP,19.7x7.1mm
Description
1 10.8V~13.2V 12V 80% 84mA DIP,19.7x7.1mm DC-DC Power Modules ROHS