EPM25752V-15R-2R6S
MFR.Part #
EPM25752V-15R-2R6S
JLCPCB Part #
C6944364
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 15V 18V~75V 2.666A 92% DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS