BK/MDA-V-30BX-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
BK/MDA-V-30BX-R
JLCPCB Part #
C3161225
Package
Plugin,D6.8xL32.8mm
Description
1.5kA、10kA 125V 250V 30A Ceramic Tube Fuse Plugin,D6.8xL32.8mm Disposable fuses ROHS