BK/GMD-V-1.5-R
MFR.Part #
BK/GMD-V-1.5-R
JLCPCB Part #
C3159290
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
1.5A 100A 250V Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS