BK/GMD-V-1.25-R
MFR.Part #
BK/GMD-V-1.25-R
JLCPCB Part #
C3158777
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
1.25A 100A 250V Glass Tube Fuse 插件,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS