BK/GMA-V-300-R
MFR.Part #
BK/GMA-V-300-R
JLCPCB Part #
C3166302
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
250V 300mA 35A Glass Tube Fuse 插件,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS