BK/GMD-V-400-R
MFR.Part #
BK/GMD-V-400-R
JLCPCB Part #
C3158312
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
250V 35A 400mA Glass Tube Fuse 插件,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS