AK6E-170C
MFR.Part #
AK6E-170C
JLCPCB Part #
C3701211
Description
-55℃~+125℃ 10uA 170V 180V 260V 6kA@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS