SMDJE120CA
MFR.Part #
SMDJE120CA
JLCPCB Part #
C3710059
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 15.5A 193V 1uA 3kW Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS