AK6E-380C
MFR.Part #
AK6E-380C
JLCPCB Part #
C3706753
Description
-55℃~+125℃ 10uA 380V 401V 520V 6kA@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS