15KPE54A
MFR.Part #
15KPE54A
JLCPCB Part #
C3713350
Description
-55℃~+175℃ 15kW 172.2A 2uA 54V 60V 87.7V TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS