15KPE130CA
MFR.Part #
15KPE130CA
JLCPCB Part #
C3700643
Description
-55℃~+175℃ 130V 144V 15kW 208.3V 2uA 72.5A Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS