15KPE160CA
MFR.Part #
15KPE160CA
JLCPCB Part #
C3708244
Description
-55℃~+175℃ 15kW 160V 178V 258.6V 2uA 58.4A Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS