15BJ190CAH
MFR.Part #
15BJ190CAH
JLCPCB Part #
C3709307
Description
1.5kW 190V 1uA 211V 307V 4.9A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS