15BJ54CA
MFR.Part #
15BJ54CA
JLCPCB Part #
C3715483
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 17.2A 1uA 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS