15BJ120CAH
MFR.Part #
15BJ120CAH
JLCPCB Part #
C3700108
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 120V 133V 193V 1uA 7.8A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS