CBB21-400V155JP15
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
CBB21-400V155JP15
JLCPCB Part #
C2888199
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS