TAFG-12WQR
Extended
Manufacturer
Diptronics
MFR.Part #
TAFG-12WQR
JLCPCB Part #
C483770
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1.6N 100,000 cycles 12V 3.4mm 4.5mm 50mA No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount, Right Angle With Bracket SMD Tactile Switches ROHS