DTSA-62N-V
Extended
Manufacturer
Diptronics
MFR.Part #
DTSA-62N-V
JLCPCB Part #
C224974
Package
Plugin-4P,6.2x6.2mm
Description
1.6N 12V 3.85mm 50mA 6.2mm 6.2mm PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 插件-4P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS