ZXMP10A13FTA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZXMP10A13FTA
JLCPCB Part #
C50185
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.8nC 10.8pF 100V 141pF 1Ω@10V 2V 625mW 700mA SOT-23 MOSFETs ROHS