ZXTN08400BFFTA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZXTN08400BFFTA
JLCPCB Part #
C460134
Package
SOT-23F
Description
-55℃~+150℃ 1 NPN 1.5W 100 175mV 400V 40MHz 500mA 50nA 7V NPN SOT-23F Bipolar (BJT) ROHS