SBR60A200CT
MFR.Part #
SBR60A200CT
JLCPCB Part #
C177094
Package
TO-220-3
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@200V 200V 250A 30A 960mV@30A TO-220-3 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS