PI3V312QE
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
PI3V312QE
JLCPCB Part #
C1557050
Package
QSOP-16-150mil
Description
-40℃~+85℃ 1.8V、2.5V、3.3V 10pF 2:1 300ps 4 4Ω 500MHz 9ns 9ns QSOP-16-150mil Analog Switches, Multiplexers ROHS