PD3Z284C36-7
MFR.Part #
PD3Z284C36-7
JLCPCB Part #
C5244977
Package
PowerDI323
Description
-65℃~+150℃ 100nA 300Ω 34V~38V 36V 500mW 60Ω Independent PowerDI323 Zener Diodes ROHS