DZ9F6V2S92-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DZ9F6V2S92-7
JLCPCB Part #
C5124987
Package
SOD-923
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 1uA@3V 200mW 5.89V~6.51V 6.2V 60Ω SOD-923 Zener Diodes ROHS