DMT3006LDV-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMT3006LDV-13
Description
-55℃~+150℃ 1.155nF 1.8W 14mΩ@4.5V 16.7nC@10V 2 N-Channel 25A 30V 3V@250uA 456pF 72pF - MOSFETs ROHS