DMTH45M5LFVW-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMTH45M5LFVW-7
JLCPCB Part #
C19950024
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+175℃ 13.9nC@10V 2.3V@250uA 40V 5.5mΩ@10V 51W 71A N-Channel PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS