DMP3008SFGQ-13
MFR.Part #
DMP3008SFGQ-13
JLCPCB Part #
C6021887
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.1V 17mΩ@10V 2.23nF 294pF 30V 47nC@10V 8.6A 900mW PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS