DMT3004LFG-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMT3004LFG-13
JLCPCB Part #
C5624202
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10.4A、25A 2.1W、42W 2.37nF 30V 3V 4.5mΩ@10V 44nC@10V PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS