DZ9F4V3S92-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DZ9F4V3S92-7
JLCPCB Part #
C3729469
Package
SOD-923
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 1kΩ 200mW 4.09V~4.52V 4.3V 5uA@1V SOD-923 Zener Diodes ROHS