DMN2005UFG-7
MFR.Part #
DMN2005UFG-7
JLCPCB Part #
C212317
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2V 164nC@10V 18.1A 20V 477pF 546pF 55W 6.495nF 8.7mΩ@2.5V PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS