DZ23C51-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DZ23C51-7-F
JLCPCB Part #
C5244891
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100Ω 300mW 48V~54V 51V 750Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS