SMAJ12CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ12CA-13-F
JLCPCB Part #
C134948
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 12V 14.7V 19.9V 20.1A@8/20us 400W@8/20us 5uA Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS