BZX84B2V7-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84B2V7-7-F
JLCPCB Part #
C6136631
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.65V~2.75V 2.7V 20uA@1V 350mW 600Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS