AL5809-25P1-7
MFR.Part #
AL5809-25P1-7
JLCPCB Part #
C2678668
Description
-40℃~+125℃ 1 100Hz~200Hz 2.5V~60V 25mA 5% 60V External Over-Temperature Protection (OTP) PWM PowerDI-123 LED Drivers ROHS