DZ23C36-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DZ23C36-7-F
JLCPCB Part #
C5244879
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 250Ω 300mW 34V~38V 36V 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS