BZX84B3V3Q-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84B3V3Q-7-F
JLCPCB Part #
C5244765
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 3.23V~3.37V 3.3V 350mW 5uA@1V 600Ω 95Ω ±2% SOT-23 Zener Diodes ROHS