ELK508S-03P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
ELK508S-03P
JLCPCB Part #
C5633470
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 13.5A 3 300V 3P 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS