ECH381RM-09P
MFR.Part #
ECH381RM-09P
JLCPCB Part #
C7271087
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+120℃ 1 1x9P 3.81mm 300V 8A 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS